مجموعه گام اندیشه منظمی (گ ا م) در سال 1397 با تکیه بر اندیشه های مهندس همایون منظمی به طور رسمی آغاز به کار کرد..

این مجموعه در راستای سند چشم انداز و با توجه به نیازهای به روز جامعه و هم گام با پیشرفت های علم و تکنولوژی در سطح بین المللی تلاش دارد با بهره گیری از نیروهایی پر توان و متخصص ایران سربلند گامی موثر در پیش برد آن مهم برداشته و نقشی پر رنگ در پیش برد اهداف ملی و فرا ملی در زمینه های فرهنگی علمی و پژوهشی در قالب برگزاری سمینارها و دوره های مدون داشته باشد.

همچنین مجموعه (گ ا م) تلاش دارد در راستای کمک به متقاضیان حضور در همایش های دانش محوردر حوزه های متعدد و مختلف با ایجاد شرایط و برگزاری همایش های مرتبط ,تخصصی راه را برای گشودن درب های جدید هموار سازد .

مجموعه (گ ا م ) با برگزاری گرد همایی های تخصصی به صورت کارگاه برای علاقه مندان یادگیری با بهره مندی از تخصص وتجربه اساتید مجرب و با تجربه در سطوح داخلی و بین المللی حضوری فعال در عرصه پیشرفت و تقویت توان علمی کشور داشته باشد .

(گ ا م) در قالب یک هلدینگ فرهنگی و آموزشی و با اخذ مجوز های لازم از منابع رسمی دولت محترم جمهوری اسلامی ایران با برگزاری جشنواره های متنوع در راستای تبلور اندیشه (ایرانی – اسلامی) برای ارتقاء سطح فرهنگ و ایجاد شرایط مطلوب که به تبادل تفکر و اندیشه در فضایی همراه با تفریح میشود قدم نهاده است.

مجموعه گام اندیشه منظمی (گ ا م) به یمن غنای فرهنگ و تمدن ایران باستان به عنوان یک بازوی توانمند عملیاتی عزم آن دارد تا با فراهم آوردن فرصت هایی مناسب برای علاقه مندان و فرهنگیان در سطوح مختلف با برگزاری نمایشگاه ها. شرایط ابراز و نمایش آثار را درعرصه های ملی و بین المللی بوجود آورد.